Chronophone: Apex

Fulco Ottervanger, Lieven Van Pée & Simon Segers
(6+)
zo 15 nov 12:30
Muziekcentrum De Bijloke, Gent
Bijloke Wonderland - Tent
gratis
Op het kruispunt van beer, gier en walvis ligt een klankwereld die aan niemand toebehoort
Ergens in het donker wacht je iets groots. Iets met een adem die je voelt voor je hem hoort. Met gewicht dat de grond doet trillen. En vleugels die de lucht verdringen.

In de geluidsinstallatie Apex betreed je het territorium van drie dieren die de mensheid al eeuwen fascineren én verontrusten: de beer, de aasgier en de walvis. Hun geluiden zijn geen decoratie. Houd de magische Chronophone recht voor je uit, ga op verkenning en wandel rond. Zo ontdek je hoe brullen, gieren en gorgelen zich transformeren tot iets wat je niet meer zo makkelijk kan thuisbrengen.

Achter de klanken van dit alles schuilen de muzikanten van jazzensemble De Beren Gieren. Pianist Fulco Ottervanger, bassist Lieven Van Pée en drummer Simon Segers zoeken al jaren de grenzen op tussen jazz, elektro en het ondefinieerbare. Met Apex laten ze hun instrumenten achter en spreken ze een oudere taal: die van het dier. Want op het kruispunt van beer, gier en walvis ligt een klankwereld die aan niemand toebehoort. Behalve aan jou. Als je durft, tenminste.

Uitvoerders

audio: Fulco Ottervanger, Lieven Van Pée & Simon Segers

productie Musica & Zonzo Compagnie
met steun van Vlaanderen

BIG BANG Festival is een project van Zonzo Compagnie in coproductie met Muziekcentrum De Bijloke. BIG BANG Festival is een productie van Zonzo Compagnie met de steun van Klara, Stad Gent, Vlaanderen & Vlieg

Zet mij op de wachtlijst

Wenslijstje

Toegevoegd:

Naar wenslijstje

Inschrijven voor onze nieuwsbrief