Contacteer ons

Tijdelijke sluiting wegens Corona

Om ons publiek en onze artiesten te beschermen tegen het coronavirus werden alle voorstellingen na 12 maart geannuleerd. Ook de ticketbalie, ticketlijn en onthaal zijn noodgedwongen dicht.

  • Op deze webpagina vind je een overzicht van alle annuleringen en praktische info ivm de tijdelijke sluiting.
  • Wie ticketvragen heeft kan mailen naar tickets@debijloke.be.
  • Wie dringende vragen heeft kan bellen naar 09 323 61 08.

Onze excuses voor het ongemak en draag zorg voor elkaar.

Ticketbalie

Muziekcentrum De Bijloke Gent VZW
Godshuizenlaan 2, 9000 Gent
E | tickets@debijloke.be
T | +32 (0)9 323 61 00

De ticketbalie in het Muziekcentrum is tijdelijk gesloten tot 17 augustus . Daarna is de ticketlijn bereikbaar van dinsdag tot vrijdag, 13:00 tot 17:00. Gesloten op feestdagen.

(Ticket)vragen over Bijloke Wonderland?

T | 09 323 61 25
E | bijlokewonderland@gmail.com
W | www.bijlokewonderland.be

Onthaal & administratie

Het onthaal en administratie van het Muziekcentrum zijn open vanaf maandag 10 augustus. Open op maandag tot vrijdag, 09:00 tot 17:00. Gesloten op feestdagen.

T | +32 (0)9 323 61 11
P | Bijlokekaai 7, 9000 Gent
BTW | BE0468.105.073

Wie is wie? 

Muziekcentrum De Bijloke heeft een twintigtal vaste medewerkers. U vindt hun contactgegevens hieronder.

Bart Westerduin | podiumtechniek
E - bart.westerduin@debijloke.be

Dirk De Raedt | gebouwbeheer
T - 09 323 61 31 (tijdelijk afwezig)
E - dirk.deraedt@debijloke.be

Dominique De Braeckeleer | coördinatie infrastructuur
T - 09 323 61 31
E - dominique.debraeckeleer@debijloke.be

Els Parein | artistieke administratie & productiecoördinatie
T - 09 323 61 29
E - els.parein@debijloke.be

Eva Lefever | productiecoördinatie & projecten
T - 09 323 61 45
E - eva.lefever@debijloke.be

Geert Riem | algemene directie
T - 09 323 61 05
E - geert.riem@debijloke.be

Ilse Calcoen | directieassistentie & personeel
T - 09 323 61 06 | niet aanwezig op maandag
E - ilse.calcoen@debijloke.be

Inge De Cock | ticketing & vrijwilligerswerking
T - 09 323 61 07
E - inge.decock@debijloke.be

Karel Lievens | digital & marketing
T - 09 323 61 08
E - karel.lievens@debijloke.be

Kristof Roseeuw | programmering jazz
T - 09 323 61 09 (enkel voormiddagen)
E - kristof.roseeuw@debijloke.be

Lena Van Doorsselaere | grafische vormgeving
T - 09 323 61 25 | aanwezig op maandag, dinsdag en woensdag (voormiddag)
E - lena.vandoorsseleaere@debijloke.be

Lieselot Le Comte | verhuur & productiecoördinatie
T - 09 323 61 22
E - lieselot.lecomte@debijloke.be | zaalverhuur@debijloke.be

Maarten Byttebier | pers & communicatie
T - 09 323 61 47
E - maarten.byttebier@debijloke.be

Maarten Quanten | programmering nieuwe muziek
T - 09 323 61 10 | aanwezig op maandag en dinsdag
E - maarten.quanten@debijloke.be

Martine Van Causenbroeck | financiën
T - 09 323 61 19 | niet op maandag en woensdag
E - martine.vancausenbroeck@debijloke.be

Natan Rosseel | techniek & productiecoördinatie
T - 09 323 61 18
E - natan.rosseel@debijloke.be

Pieter Kinoli | podiumtechniek
E - pieter.kinoli@debijloke.be

Tom Janssens | artistieke coördinatie
T - 09 323 61 30
E - tom.janssens@debijloke.be

Tom Seynaeve | artiestenonthaal
T - 09 323 61 32
E - tom.seynaeve@debijloke.be

Tuur Verschoren | productiecoördinatie
T - 09 323 61 39
E - tuur.verschoren@debijloke.be

Wouter Semey | fondsenwerving & marketing
T - 09 323 61 11
E - wouter.semey@debijloke.be