Contacteer ons

Ticketbalie

Muziekcentrum De Bijloke Gent VZW
Godshuizenlaan 2, 9000 Gent (geen post)
E | tickets@debijloke.be
T | +32 (0)9 323 61 00

De ticketbalie is open van dinsdag t.e.m. vrijdag tussen 13:00 en 17:00

Tickets Bijloke Wonderland

Vragen of info over tickets voor Bijloke Wonderland? Neem contact op met 
E | bijlokewonderland@gmail.com
T | 09 266 11 34

Onthaal & administratie (geen tickets)

Het onthaal en administratie is open van maandag tot vrijdag, 09:00 tot 17:00.
Gesloten op feestdagen.

T | +32 (0)9 323 61 11
P | Bijlokekaai 7, 9000 Gent
BTW | BE0468.105.073

 

Wie is wie? 

Muziekcentrum De Bijloke heeft een twintigtal vaste medewerkers. U vindt hun contactgegevens hieronder.

Bart Westerduin | podiumtechniek
E - bart.westerduin@debijloke.be

Dirk De Raedt | gebouwbeheer
T - 09 323 61 31 (beperkt bereikbaar)
E - dirk.deraedt@debijloke.be

Dominique De Braeckeleer | coördinatie infrastructuur
T - 09 323 61 31
E - dominique.debraeckeleer@debijloke.be

Dorien Van Meerbeeck | onthaal & ticketing
T - 09 323 61 03
E - dorien.vanmeerbeeck@debijloke.be

Els Parein | artistieke administratie & productiecoördinatie
T - 09 323 61 29
E - els.parein@debijloke.be

Eva Lefever | productiecoördinatie & projecten
T - 09 323 61 45
E - eva.lefever@debijloke.be

Geert Riem | algemene directie
T - 09 323 61 05
E - geert.riem@debijloke.be

Ilse Calcoen | directieassistentie & personeel
T - 09 323 61 06 | niet aanwezig op maandag
E - ilse.calcoen@debijloke.be

Inge De Cock | ticketing & vrijwilligerswerking
T - 09 323 61 02
E - inge.decock@debijloke.be

Karel Lievens | digital & marketing
T - 09 323 61 08
E - karel.lievens@debijloke.be

Kristof Roseeuw | programmering jazz
T - 09 323 61 09 (enkel voormiddagen)
E - kristof.roseeuw@debijloke.be

Lena Van Doorsselaere | grafische vormgeving
T - 09 323 61 25 | niet aanwezig op vrijdag
E - lena.vandoorsseleaere@debijloke.be

Liesbeth Peelman | programmering educatie & sociale projecten
T - 09 323 61 42
E - liesbeth.peelman@debijloke.be

Lieselot Le Comte | verhuur & productiecoördinatie
T - 09 323 61 22
E - lieselot.lecomte@debijloke.be | zaalverhuur@debijloke.be

Maarten Byttebier | pers & communicatie
T - 09 323 61 47
E - maarten.byttebier@debijloke.be

Maarten Quanten | programmering nieuwe muziek
T - 09 323 61 10 | aanwezig op maandag en dinsdag
E - maarten.quanten@debijloke.be

Martine Van Causenbroeck | financiën
T - 09 323 61 19 | niet op maandag en woensdag
E - martine.vancausenbroeck@debijloke.be

Natan Rosseel | techniek & productiecoördinatie
T - 09 323 61 18
E - natan.rosseel@debijloke.be

Pieter Kinoli | podiumtechniek
E - pieter.kinoli@debijloke.be

Tom Janssens | artistieke coördinatie
T - 09 323 61 30
E - tom.janssens@debijloke.be

Tom Seynaeve | artiestenonthaal
T - 09 323 61 32
E - tom.seynaeve@debijloke.be

Tuur Verschoren | productiecoördinatie
T - 09 323 61 39
E - tuur.verschoren@debijloke.be

Wout Clarysse | podiumtechniek
E - wout.clarysse@debijloke.be

Wouter Semey | fondsenwerving & marketing
T - 09 323 61 11
E - wouter.semey@debijloke.be