Abo 24 | 25

Events in this theme

  • Venus & Adonis

    Rachel Redmond & Ensemble Masques
    Sat 5 Oct 20:00 - 22:00
    Concertzaal
  • Klarinetkwintetten

    Roeland Hendrikx Ensemble
    Sun 6 Oct 11:00 - 12:30
    Kraakhuis
  • Diabellivariaties

    Cédric Tiberghien
    Thu 10 Oct 20:00 - 22:00
    Concertzaal
  • Mozarts Requiem

    Collegium Vocale Gent, Antwerp Symphony Orchestra & Philippe Herreweghe
    Fri 11 Oct 20:00 - 21:15
    Concertzaal
  • Een liefdesbrief van Brahms

    Marc Bouchkov & Symfonieorkest Vlaanderen
    Sat 12 Oct 20:00 - 22:00
    Concertzaal
  • De klank van de melancholie

    Alexander Chance & Toby Carr
    Fri 18 Oct 20:00 - 22:00
    Kraakhuis
  • Jasper Høiby 3Elements

    Bijloke Music Club
    Sat 19 Oct 20:00 - 21:30
    Café
  • Wonder Women

    L'Arpeggiata & Christina Pluhar
    Sun 27 Oct 15:00 - 16:30
    Concertzaal
  • Musafir

    Halva
    Sat 9 Nov 20:00 - 21:30
    Concertzaal
  • Op de thee bij Satie

    Thomas Beijer
    Sun 10 Nov 11:00 - 12:30
    Concertzaal
  • Les extrêmes se touchent

    Brussels Philharmonic & Ilan Volkov
    Fri 15 Nov 20:00 - 21:30
    Concertzaal
  • Ravels strijkkwartet

    Quatuor Van Kuijk
    Thu 21 Nov 19:00 - 20:30
    Concertzaal
of 4